Розділи економіки

Бізнес-план реорганізації підприємства

І тут, мій погляд, швидше за все великих успіхів домоглися консалтингові фірми, зорієнтовані допомога підприємству у створенні на ньому сильної управлінської команди, Не тільки найбільший обсяг експертних висновків і рекомендаций.

Всі учасники проекту, зокрема співробітників Департаменту промисловості адміністрації Нижегородської області, безпосередньо курирують цьому проекті, підвищать під час якого реалізації свою кваліфікацію, і це завжди буде також однією з результатів проекта.

Підбиття попередніх підсумків за половину 1997 р. показало ефективність вкладення фінансових засобів у регіональні програми реформування та реструктуризації. У 1997 р. при стартових витратах (навпіл - підприємства міста і адміністрація області ) близько 1 млрд. крб. на оплату роботи консультантів за півроку цих підприємствах було отримано приріст обсягів продажів на 100 млрд. крб. і приріст виплати податків у бюджети всіх рівнів - 17 млрд. руб.

Отже, починаючи вересня 1996 року в семінарах з розповсюдження досвіду реформування співробітниками Мінекономіки за дорученням Департаменту економічних реформ ведеться круглий стіл у проекті концепції, й основних напрямів програми реформування предприятий.

У концепції відзначається, створення лише макроекономічних умов економічного зростання недостатньо чіткими й необхідно сконцентрувати зусилля і діяти ресурси реформи на забезпеченні розвитку підприємств як основного структурного елемента економічної системи Росії, стимулюванні внутрішніх перетворень на предприятиях.

Метою реформи підприємств є сприяння змін, необхідним на шляху успішної підприємств за умов ринкової економіки, поліпшення управління на підприємствах, стимулювання своєї діяльності підвищення ефективності виробництва, конкурентоспроможності, поліпшенню фінансово- економічних результатів своєї діяльності. Основним засобом підтримки підприємств є створення сприятливіших умов тих підприємств, які самі активно реформируются.

Отже, можна назвати, у цілому у Росії є необхідні передумови виконання програми масового реформування та реструктуризації підприємств у 1999-2000 гг.

Перейти на страницу: 1 2 3 4 

Подібні статті по економіці

Інтегральна ефективність діяльності
Суспільство ніколи не було байдужим до витрат на досягнення того або іншого успіху. В основі прогреса лежить підвищення ефективності виробництва. Тут розуміється економічна і соціальна результативність господарської діяльності. При зн ...

Переоснащення процесу пакування продукції з використанням інноваційних технологій
Актуальність обраної теми в умовах динамічного розвитку науки і техніки полягає в тому, що все більше підприємств постають перед проблемою морального старіння власних основних фондів та необхідністю їх заміни новітнім обладнанням. Тако ...

Якісна економічна теорія на сайті www.uaeconomic.com : © 2023 рік.