Розділи економіки

Розрахунок потреби в трудових ресурсах

Висновок до розділу 4:

Таким чином в даному розділі ми проводили розрахунок потреби в трудових ресурсах для АТП за договірними зобов'язаннями. Ми визначили чисельність водіїв, ремонтних робітників, обслуговуючих робітників, спеціалістів і службовців та фонд оплати праці для кожних з вище перерахованих.

Враховуючи кількість працівників по кожному маршруті було обрано чисельність спеціалістів і службовців, яка в нашому випадку становить 6 працівників в цілому по АТП.

Отже для виконання договірних зобов'язань в цілому по АТП потрібно 29 працівників, які будуть сумлінно виконувати свої обов’язки, а саме утримувати автомобіль у належному стані, тобто у справному до виконання транспортної роботи, нараховувати заробітною плату і т.д.

Всього фонд заробітної плати становить для автомобіля КАМАЗ 65115 на 1-му і 2-му маршруті відповідно 464873,47 та 894352,26 грн., що в цілому по АТП становить 1359225,73 грн.

Поділивши фонд заробітної плати на кількість працівників було отримано середню величину оплати праці одного працівника, яка становить 3905,8 грн. в цілому по АТП, що є досить великим показником у нашому випадку.

Перейти на страницу: 1 2 3 

Подібні статті по економіці

Структура та управління ЖКГ у Запорізькому регіоні
Житлово-комунальне господарство - це одна з важливих та пріоритетних галузей національного господарського комплексу, яка забезпечує життєдіяльність населених пунктів та суттєво впливає на розвиток економічних взаємовідносин у державі. ...

Податкове стимулювання наукової та інноваційної діяльності
Визначальними чинниками сучасного економічного розвитку є інноваційні технологічні зміни, що зумовлені широкомасштабним освоєнням досягнень науки, забезпечують зростання продуктивності суспільного виробництва та підвищення добробуту населе ...

Якісна економічна теорія на сайті www.uaeconomic.com : © 2023 рік.