Розділи економіки

Організація, об’єкт та методики дослідження

Об’єктом даної курсової роботи є Товариство з Обмеженою відповідальністю Шпалерна фабрика "Вініл", яка знаходиться за адресою м. Дніпропетровськ, вул. Героїв Сталінграду, 174. Години роботи: з 8-20, без вихідних і перерви.

На території площею більше трьох гектарів розташований основний виробничий корпус (понад 6 тис. кв. м), склад сировини і матеріалів, склад готової продукції, допоміжні виробничі приміщення і офісні будівлі.

Штат працівників на території фабрики "Вініл" складає більше 1000 чоловік.

Під відомою торгівельною маркою "Ланіта" підприємство випускає повний асортимент шпалер європейського класу на паперовій і флізеліновій основах.

Компанія володіє найсучаснішою технологічною базою серед шпалерних підприємств України і СНД. Висока продуктивність досягнута шляхом введення замкнутого циклу виробництва, при якому на всіх етапах використовуються виключно власні ресурси, такі як:

- дизайн студія;

- ділянки лазерного гравіювання прокатних валів і підготовки вінілових паст;

- сучасні виробничі лінії, що дозволяють випускати більше 3 млн. рулонів шпалер в місяць.

Підприємство було засноване за рішенням власників та зареєстроване виконавчим комітетом Бабушкінської районної Ради м. Дніпропетровська згідно за Розпорядженням №18-РП від 05.02.1998 р.

Але початково фірма функціонувала не як повноцінне підприємство по виробництву продукції, а як приватне підприємство, що замається імпортно-експортними операціями.

Пізніше, за рішенням засновників підприємства, воно було перетворене у Товариство з Обмеженою Відповідальністю у зв’язку із зміною його форми власності та організаційно-правової форми. Про це свідчить Договір про перетворення приватного підприємства "Вініл" у ТОВ "Вініл", який між собою уклали власники.

Для забезпечення діяльності підприємства за рахунок внесків учасників було створено Статутний фонд підприємства у розмірі 60000 гривень.

.07.1999 року після загальної реорганізації системи реєстрації підприємства ТОВ "Вініл" отримало Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи. Місцем проведення державної реєстрації зазначено "Виконавчий комітет Дніпропетровської міської ради".

Всі реєстраційні документи, що отримувались підприємством на етапі його створення та становлення були підкріплені єдиним Статутом ТОВ "Вініл", що був затверджений Загальними зборами засновників 19 квітня 1999 р., а також зареєстрований Виконавчим комітетом Бабушкінської районої ради м. Дніпропетровськ.

Ринок шпалерної продукції в Україні та ближньому зарубіжжі достатньо насичений конкурентними підприємствами. Основним конкурентом ТОВ "Вініл" в м. Дніпропетровськ є ПАТ "Едем". Воно являє собою потужне сучасне підприємство із зразковою культурою виробництва, що випускає шпалери, які відповідають високим європейським стандартам. Виробничо-управлінська база компанії знаходиться в лівобережній частині Дніпропетровська і складається з двох фабричних комплексів, розташованих на відстані 5 км один від одного.

Шпалерна фабрика "Едем", як і ТОВ "Вініл" володіє сучасним устаткуванням з Німеччини, Франції, Голландії, Великобританії. Кожна лінія шпалерної фабрики "Едем" багатофункціональна і універсальна. Саме тому між підприємствами постійно існує конкурентна боротьба за свого споживача як в Україні так і за її межами.

Ще одним значним конкурентом в Дніпропетровську виступає Шпалерна фабрика "Золоте руно". Обсяги виробництва даного підприємства значно менші, ніж у ТОВ "Вініл", але вони спеціалізуються на виробництві шпалер, створених за європейськими дизайнами, тому попит на цю продукцію достатньо високий.

По Україні масштабним конкурентом ТОВ "Вініл" виступає ПАО "Слов'янські шпалери КФТБ", місто Корюківка.

Дана компанія виробляє свою продукцію під торгівельною маркою "Слов'янські шпалери", яка широко відома і має заслужений попит на ринках СНД, країн Прибалтики і Європи.

Що стосується конкурентів по СНГ, то одним з головних залишається ТОВ "Палітра" (Російська Федерація).

На сьогоднішній день компанією "Вініл" випускаються наступні види шпалер:

- паперові гофровані;

- шпалери для миття;

- дуплексні;

- акрилові;

- вінілові, на флізелінової основі;

- гарячого тиснення.

У асортименті фабрики більше 3000 дизайнів в різних колористиках, асортимент яких постійно оновлюється. Кожен рулон шпалер упаковується по Європейських стандартах в плівку, мішки або гофро-картонні короби залежно від артикулу по 4, 9, 10,15, 16,20 рулонів.

Перейти на страницу: 1 2

Подібні статті по економіці

Зародження класичної буржуазної політекономії у Франції. Економічні погляди П. Буагільбера.Подальша вульгаризація буржуазної політекономії
Наука, яка закладає основи фаху будь-якого комерсанта-бізнесмена, приватного підприємця, бухгалтера-економіста і фінансиста, банківського працівника та ревізора-податківця, аудитора, спеціаліста страхової справи, менеджера та митника ...

Світові фінансові кризи та їх вплив на фінансову безпеку держави
Розростання глобалізаційних процесів зумовлює все більшу взаємозалежність національних економік країн, що не лише сприяє інтернаціоналізації, а й становить загрозу їхній економічній безпеці. Таку тенденцію можна легко простежити розгля ...

Якісна економічна теорія на сайті www.uaeconomic.com : © 2021 рік.