Розділи економіки

Організація, об’єкт та методики дослідження

Вся продукція виробляється з високоякісної сировини відомих європейських постачальників. Основою для виробництва шпалер є звичайно спеціальний папір, який може бути виготовлений з целюлози або флізелінової основи, тобто поліетиленової підкладки.

Покриття шпалер складається з полівінілхлоридної піни, яка містить в собі велику кількість домішок, що надають різним видам шпалер різні властивості.

Що стосується основи для виробництва шпалер компанією "Вініл", то основними постачальниками є наступні:

- Німецька компанія Dresden Papier GmbH, що постачає флізелін щільністю 90 г/м2 та 65 г/м2;

- Фінська компанія Metsa Board Ltd. Вона постачає основу для виробництва шпалер під торгівельною маркою "Cresta" 100 та 110 г/м2.

Також на підприємстві налагоджено виробництво власної пакувальної коробки з гафрокартону на лінії для виробництва картонної коробки, імпортованої з Китаю у 2010 році.

Основною сировиною для такого виробництва виступає папір та картон виробництва ТОВ "Клайпедос Картонас", Литва.

Якщо говорити про основних споживачів продукції виробництва компанії "Вініл", то вони в 97% випадках є оптовими дилерами в різних частинах СНГ та України, які реалізують продукцію з власних складів у роздрібні мережі.

Головним закордонним споживачем і покупцем шпалер ТОВ "Вініл" є Російська Федерація.

Також ТОВ "Вініл" постачає власну продукцію в такі країни як Польща, Молдавія, Монголія, Таджикистан, Узбекистан, Туреччина та ін.

Серед українських покупців в основному виступають великі будівельні мережі, які спеціалізуються на торгівлі будівельними матеріалами по всі Україні. Основним з них є Мережа Будівельних Гіпермаркетів "Нова Лінія", а також "Епіцентр".

На території фабрики функціонують лінії по виробництву шпалер виробництва німецької компанії Herbert Olbrich Gmbh.

Дана фірма поставляє ТОВ "Вініл" комплексні лінії, що включають, від лабораторних установок для нанесень покриттів з робочою шириною 300 мм до виробничих установок для матеріалів для рекламних щитів з робочою шириною 5.400 мм [3].

Отже, вся сировина, що надходить на адресу шпалерної фабрики "Вініл" проходить жорсткий контроль якості у власній лабораторії, після чого може бути направлена в процес виробництва.

Лабораторія оснащена останніми технологіями контролю якості сировини та кінцевої продукції відомих європейських виробників.

Перейти на страницу: 1 2 

Подібні статті по економіці

Роль держави у забезпеченні зайнятості та регулювання відтворення робочої сили
Сьогодні питання ринку праці є однією з найактуальніших тем для дослідження. Це зумовлено тим, що в сучасних умовах розвитку економіки особливої актуальності набувають проблеми ефективної зайнятості населення, створення ринку робочої ...

Регіональний розвиток внутрішньої торгівлі України
З переходом України до ринкової економіки в усіх сферах діяльності, в тому числі й торговельній, відбуваються суттєві перетворення. Роздержавлення й приватизація торговельних підприємств сприяли створенню конкурентного середовища в то ...

Якісна економічна теорія на сайті www.uaeconomic.com : © 2021 рік.