Розділи економіки

Розрахунок необхідної чисельності усіх категорій персоналу підприємства

Для складальників:

Для зварювальників:

Для слюсарів:

(чол.)

- норма обслуговування основних верстатів та робочих місць одним допоміжним робітником к-ої професії в одну зміну, шт./чол.

Розраховані значення необхідної чисельності допоміжних робітників усіх передбачених в курсовій роботі професій округляються до наближеного більшого цілого числа і заносяться в розрахункову формулу №6.

Розрахунок загально чисельності керівників, спеціалістів та службовців в курсовій роботі здійснюється укрупнено, без розподілу цих працівників за конкретними категоріями і професіями. Чисельність керівників, спеціалістів та службовців задається у відсотках до кількості усіх основних робітників, потрібних для виконання річної виробничої програми, і приймається наступною:

- для парних варіантів -

загальна чисельність керівників і спеціалістів складає 10% від кількості основних робітників, а чисельність службовців 3%;

Одержані результати розрахунків необхідної чисельності керівників, спеціалістів та службовців округляється в більшу сторону, до наближеного цілого числа і зводяться в розрахункову форму №6. В цій формі також провадиться розрахунок процентного співвідношення різних категорій працюючих до їх загальної чисельності (взятої за 100%)

Чисельність промислово-виробничого персоналу

№п/п

Категорії персоналу

Всього, осіб

В% від загальної кількості працюючих

1.

Основні робітники, всього

266

58.46

В т. ч. токарі

120

26.37

складальники

83

18.24

зварювальники

36

7.91

слюсарі

27

5.94

2.

Допоміжні робітники, всього

154

33.85

В т. ч. наладчики устаткування

87

19.12

електромонтери

30

6.59

розподілювачі робіт

21

4.62

комірники

9

1.98

підсобні робітники

7

1.54

3.

Керівники і спеціалісти, всього

27

5.93

4.

Службовці, всього

8

1.76

Всього персоналу

455

100

Перейти на страницу: 1 2 3

Подібні статті по економіці

Ринкове господарство країн європейської цивілізації в період монополістичної конкуренції (II пол. XIX ст. - поч. XX ст.)
Важко переоцінити вплив ідеї на долі цілих народів та цивілізацій. Наукові праці однієї людини або групи однодумців здатні за коротких період часу здійснити революційні зміни в фундаментальних засадах світосприйняття не тільки окремих ...

Стратегія сталого розвитку економіки України
План Маршалла (англ. Marshall Plan) - це програма економічної допомоги Європі після Другої світової війни, висунута у 1947 держсекретарем США Джорджем К. Маршаллом (вступила в дію у квітні 1948) [13]. Однією з цілей програми була п ...

Якісна економічна теорія на сайті www.uaeconomic.com : © 2024 рік.