Розділи економіки

Характеристика підприємства

Приватне підприємство «Техлайф» належить до структури галузі нано- та мікротехнологій. Засновником підприємства є Сисуєв Владислав Павлович.

Предметом діяльності підприємства є:

· Виробництво лазерних носіїв різної ємності;

· Організація та торгівля носіями інформації;

· Запис та тиражування носіїв інформації;

ПП «Полінекс» є надійним контрагентом, адже фірма постачає полікарбонат в строк та у повному об’ємі. Співпраця триває з 2011 року.

ТзОВ «Строй-мастер» постачає металевий пил. Ця складова використовується у процесі створення лазеровідбиваючого шару. Пунктуальність даного підприємства перевірена часом, адже співпраця з ними триває з початку виробництва.

ПрАТ «Поліграф» постачає тяжке устаткування, таке, як відливні преси та напилювачі. Поведінка підприємства є не досить правильною, пунктуальність не завжди присутня, але це підприємство займає монополістичне положення, тому завершення співпраці є недоцільним.

ПАТ «Лоджитек» надає лазери для нанесення ATIP за зниженими цінами, адже наше підприємство закуповує лазери оптом. «Лоджитек» - дуже надійний партнер, на їхньому складі завжди є партія ресурсу.

ПП «Дєгтярьов» постачає термобумагу, на якій виходять дуже якісні відбитки та малюнки. Завищені ціни цього контрагенту є виправданням якості його продукту.

Покупцями та замовниками продукції є: рекламне агентство «Акцент», друківня «СевСвіт», мережа супермаркетів техніки «Фокстрот». На замовлення продукція випускається для роздрібних магазинів.

Рекламне агентство «Акцент» та мережа супермаркетів «Фокстрот» сумлінно виконують свої обов’язки щодо сплати. Вони вкладаються у строки, завжди закуповують великі партії.

Натомість, друківня «СевСвіт» жодного разу надала кошти за товар у строк. Контракт на постачання лазерних носіїв продовжено з друків нею не буде.

Подібні статті по економіці

Продуктивність праці як категорія економіки праці на СТО Гавань
Продуктивність праці одна із найважливіших якісних показників роботи підприємства, вираженням ефективності витрат праці. Зростання продуктивності праці має велике господарське значення, оскільки підвищення ефективності використання тру ...

Історія розвитку макроекономічної науки
Є області знань і життєвого досвіду, про яких, здається, може судити будь-кого з нас. Крім політики, до таких сфер відносяться медицина і, звичайно ж, економіка. Це не випадкове, адже економіка - наука емпірична, пов'язана з практикою ...

Якісна економічна теорія на сайті www.uaeconomic.com : © 2020 рік.