Розділи економіки

Схеми комунікаційного забезпечення технологічного устаткування

Схеми комунікаційного забезпечення устаткування складаються, виходячи з нормативних вимог та потужності устаткування. На схемі комунікаційного забезпечення повинно бути показане підведення таких мереж:

· Електроенергія

· Водопровід (гаряча та холодна вода)

· Каналізація

· Вентиляція.

Слід зауважити, що трьохфазний кабель до теплового та механічного устаткування підводимо без розетки.

Окрім технологічного устаткування комунікації підводяться також до вентиляційних зонтів, рукомийників, що розміщені в виробничих приміщеннях та трапів. Електроенергія до холодильних та камер підводиться від окремого щитка.

На першому поверсі закладу розміщено теплопункт та електрощитову. Притомна та витяжна вентиляційні камери наведені на технічному поверсі проектованої будівлі.

Схема комунікаційного забезпечення технологічного устаткування наведена в графічних матеріалах.

Подібні статті по економіці

Побудова моделі дослідження витрат підприємства
Існує досить велика кількість способів, за допомогою яких підприємство може заробляти прибуток. І для кожного способу найбільш важливим фактором є фактор затрат, тобто тих реальних витрат, які повинне понести підприємство в процесі сво ...

Суспільні блага
Будь-яка істота, що живе на землі, будь то рослина чи тварина, повноцінно живе чи існує тільки при дотриманні нею чи навколишнім світом визначених умов. Ці умови створюють консенсус, що відчувається як задоволення, тому має місце говорити ...

Якісна економічна теорія на сайті www.uaeconomic.com : © 2020 рік.