Розділи економіки

Схеми комунікаційного забезпечення технологічного устаткування

Схеми комунікаційного забезпечення устаткування складаються, виходячи з нормативних вимог та потужності устаткування. На схемі комунікаційного забезпечення повинно бути показане підведення таких мереж:

· Електроенергія

· Водопровід (гаряча та холодна вода)

· Каналізація

· Вентиляція.

Слід зауважити, що трьохфазний кабель до теплового та механічного устаткування підводимо без розетки.

Окрім технологічного устаткування комунікації підводяться також до вентиляційних зонтів, рукомийників, що розміщені в виробничих приміщеннях та трапів. Електроенергія до холодильних та камер підводиться від окремого щитка.

На першому поверсі закладу розміщено теплопункт та електрощитову. Притомна та витяжна вентиляційні камери наведені на технічному поверсі проектованої будівлі.

Схема комунікаційного забезпечення технологічного устаткування наведена в графічних матеріалах.

Подібні статті по економіці

Нові макроекономічні показники рівень економічної свободи, рівень глобалізації та інші
В даному рефераті розглядається така тема, як нові макроекономічні показники Загалом було обрано 9 різних індексів, усі з яких базуються на новітніх даних (не більш ніж як 3-річної давності). Завданням було проаналізувати існуючі мак ...

Проблеми регіонального розвитку і розміщення житлово-комунального господарства Донецького економічного району
Актуальність теми дослідження курсової роботи полягає у тому, що житлово-комунальне господарство є однією з найважливіших та пріоритетних сфер господарського комплексу України, яка забезпечує його життєдіяльність та значно впливає на ...

Якісна економічна теорія на сайті www.uaeconomic.com : © 2019 рік.