Розділи економіки

Пропозиції щодо дизайну

Зовнішній та внутрішній дизайн будівлі буде фірмовим, що буде своєрідною рекламою закладу. На дорозі на відстані 100 м від нього встановлюємо рекламний щит з назвою підприємства, годинами роботи та вказані послуги, які надає підприємство.

На висоті 18м на башті над центрокрестінням буде вивішений прапор проектованого закладу, яки планується освітлювати вночі за допомогою прихованих в даху прожекторів направленого світла.

Просимо зауважити, що оскільки ми описуємо інтер'єр не храму а розважального закладу, то всі поняття ми будемо приводити у лапках.

Комплекс являтиме собою трьохнефову "базіліку", яка в плані матиме форму хреста. Як інтер'єр так і зовнішній вигляд проектованого закладу буде виконаний в псевдо норманському стилі, що є перехідним між романською архітектурою та готикою. Центральний "неф" являтиме собою атріум ний простір на два поверхи, увінчаний нев'юрним склепінням, висотою 16м. На нервюрах планується розмістити статуї химер, що поглядають униз. Стеля у вечірній час освітлюватиметься не повністю, придаючи загадковості та романтичності статуям химер. Освітлення відбуватиметься через ряд прихованих на ребрах нервюр джерел світла та через велетенську (3м в діаметрі) підвішену на цепах над "середнокрестінням" люстру. Вдень стеля, як і зала ігрових автоматів, яка розміщена в центральному та бокових "нефах" освітлюватиметься через вікна "клеєсторії". Ці вікна розміщені над центральним нефом на висоті 10м, і являють собою засклені безбарвним склом, безімпостні арки. А також через ряд вікон другого ярусу, що розміщені в боковій стіні галереї та витягнутих залів ресторану.

Зали ресторану нагадують більше зали клубу - вони витягнуті вздовж всього центрального "нефу" та мають лише 5м в ширину та 6м в висоту. Цього досить, щоб розмістити лише два ряди столиків в кожному залі, та зовсім не затишна атмосфера і є головною ідеєю архітектури проектованого комплексу: опинитися в смутний час середньовіччя в величній споруді храму, яка у порівнянні з маленькою людиною являє собою величне нагадування про нікчемність роду людського. Та перейдемо далі до описання інтер'єру. Зали ресторану відділені від атріумного простору (центрального "нефу") кам'яною стіною з рядом стрілчатих арочних пройомів, в яких стрільчасті арки розташовані в такій послідовності: в кожній частині стіни, затиснутої між нев'юрами по центру розташований 3м пройом на висоті 1.2м над рівнем підлоги другого поверху, по обидві сторони від нього розташовані менші пройоми висотою 1,5 м, але на тій самій висоті над рівнем підлоги. Цей прийом широко застосовувався в архітектурі норманських та британських храмів і став додавав легкості та значно підвищував видиму висоту центрального нефу.

Зала більярд-бар-бару розташована на першому поверсі під "центрокрестінням" - місцем перетину "нефу", "трансептів" та "алтаря". Висота стелі в цьому місці складає 6 м. Під стелею на сталевих цепах підвішена кругла бронзова люстра з штучними свічками, в яких заховані, також, і потужні прожектори направлено та декоративного світла, які використовуються для освітлення сцени та декоративного освітлення склепіння над центральним "нефом".

На рівні другого та третього поверхів (6м та 12 м відповідно) в "трансептах" розмішено вісім лоджій глибиною 2м та шириною 4 м - по чотири з кожної сторони. В кожній лоджії стоїть по 3 двохмісних дивани, обтягнуті хутром, із підлокітниками зробленими під золото. Отже кожна лоджія може вміщувати 6 чол.

Зали більярд-бар оформлені в британському стилі - з широким використанням дерева. По стінах розвішені рицарські обладунки, зброя та трофеї. На нев'юрах вирізані з дерева статуї ангела та демона з мечами в правих руках, що вперлися один в одного лобами. Стіни покриті кам'яною кладкою. Кожна зала (а в закладі їх дві площею 12 та 16 м2) має свій камін. На прямих ділянках стін розвішені штандарти рицарських ордерів західної Європи.

Подібні статті по економіці

Проблеми управління прибутковістю та рентабельністю дільничої станції Микитівка
Сучасний розвиток економіки України супроводжується ускладненням економічних процесів, трансформацією власності і середовища господарювання, концентрацією виробництва і капіталу, що зумовлює об’єктивну необхідність забезпечення прибутковості су ...

Оцінка та механізм забезпечення економічної безпеки підприємства
Сучасне підприємство знаходиться в умовах безперервної зміни середовища його існування. Ця нестабільність вимагає від господарюючих суб‘єктів постійної адаптації, зокрема пошуку нових і вдосконалення вже відомих засобів забезпечення си ...

Якісна економічна теорія на сайті www.uaeconomic.com : © 2020 рік.