Розділи економіки

Проектування адміністративно-побутових приміщень

В проектованому закладі планується створити дві бригади офіціантів, які очолюють адміністратори. Вихід на роботу здійснюється через день. Офіціантів планується забезпечити всім необхідним інвентарем та посудом, що дає можливість якісно обслуговувати споживачів.

При проектуванні залу закладу площу розраховуємо виходячи з норм площі на одне місце: Производитель верхне одежды fursk.ru. Купить женские кожаные куртки в Москве.

де Р - кількість місць у залі;

W - норма площі на одне місце.

Згідно СНІП 2.08,02.03 норма площі на одне місце становить для ресторану 2м2. Отже, згідно норм площі для споживачів площа залу ресторану на 80 місць складатиме 166 м2

До групи приміщень для споживачів відносять вестибюль (включаючи гардероб для відвідувачів, санвузли для відвідувачів), зала ресторану на 80 місць, аванзал (галерею).

Площу вестибюлю розраховуємо за нормами: 0,3-0,45 м2 на одне обіднє місце.

S вестибюлю =110*0,35=35м2

Площу гардеробу визначаємо з розрахунку 0,1 м2 на одного споживача.

S гардеробу =110*0,11=12 м2

Туалетні, умивальники для споживачів розміщуємо одним блоком. Убиральні проектуємо з розрахунку один унітаз на 60 місць у залі, на кожних 50 місць - один умивальник. У шлюзах убиралень - один умивальник на 4 унітази.

Група адміністративно-побутових приміщень включає: контору, кабінет директора, гардеробну і убиральні для персоналу, душові, кімнату для білизни. Площу адміністративних приміщень приймають з розрахунку 4 м2 на одного службовця.

Площу гардеробних для персоналу визначаємо, виходячи з таких норм: для верхнього одягу - 0,1 м2 на одного працівника, для санітарного і домашнього одягу - по 0,24 м2. Душові кабіни проектуємо з розрахунку одна душова на 10 осіб (50% тих, хто працює у максимальну зміну). Розміри кабіни -900х900мм, душові повинні мати приміщення для переодягнення.

Подібні статті по економіці

Кредит, його суть, форми і значення в ринковій економіці
Кредит виник на певному етапі розвитку людського суспільства спочатку як явище випадкове, зумовлене особливими взаємовідносинами між товаровиробниками: коли продавцю потрібно було продавати товар, а в покупця не було грошей, щоб його ...

Сучасна просторова організація та перспективи розвитку господарства Кременецького району
Кременецький район - адміністративно-територіальна одиниця Тернопільської області України. Площа - 918 км². Районний центр - місто Кременець. Проблема збереження генетичних ресурсів рослинного і тваринного світу, пам‘яток істор ...

Якісна економічна теорія на сайті www.uaeconomic.com : © 2020 рік.