Розділи економіки

Впровадження нового ресторанного продукту

На основі проведених розрахунків було побудовано модель якості паффе полуничного з медом.

Рис. 2.1. Модель якості страви "парфе полуничне з медом"

Проаналізувавши отримані результати, можна зробити висновки, що дана біологічно активна добавка досить сильно впливає на хімічний склад солодких страв, підвищуючи їх біологічну цінність, причому в стравах відмічалось разом з цим зниження калорійності.

Кількість добавки визначалася з урахуванням добової потреби в даних продуктах, а також так, щоб органолептичні показники не погіршувались.

Структуризація сервісно-виробничого процесу

Проектування виробничого процесу комплексного закладу починаємо з розроблення виробничо-торгівельної структури рис. 2.2. При цьому слід врахувати потужність проектованого закладу у складі ресторану на 80 місць та більярд-бару на ЗО місць. В зв'язку з цим механічне кулінарне обробляння сировини та доготовка напівфабрикатів, проводитиметься у заготівельному цеху.

Рис. 2.2. Виробничо-торговельна структура проектованого закладу

Як видно з рис. 2.2 в проектованому закладі будуть розміщений заготівельний цех по до готівці та приготуванню напівфабрикатів, гарячий та холодний цехи, причому реалізація продукції відбуватиметься лише з гарячого та холодного цехів через роздаткову.

Перейти на страницу: 2 3 4 5 6 7 

Подібні статті по економіці

Критика постіндустріального суспільства
Актуальність вибраної теми полягає в тому, що сучасна теорія постіндустріального суспільства має певні визначні характеристики, не всі з яких є позитивними в контексті подальших перспектив її розвитку. Огляд деяких критичних думок дозв ...

Монополістичні тенденції і монополії в ринковій економіці
Проблеми монополізації господарського життя , конкуренція на товарних ринках привертають сьогодні пильну увагу не тільки спеціалістів, але і широких прошарків населення. З початку 90-х років ці проблеми гостро стали перед Україною ...

Якісна економічна теорія на сайті www.uaeconomic.com : © 2019 рік.