Розділи економіки

Впровадження нового ресторанного продукту

На основі проведених розрахунків було побудовано модель якості паффе полуничного з медом.

Рис. 2.1. Модель якості страви "парфе полуничне з медом"

Проаналізувавши отримані результати, можна зробити висновки, що дана біологічно активна добавка досить сильно впливає на хімічний склад солодких страв, підвищуючи їх біологічну цінність, причому в стравах відмічалось разом з цим зниження калорійності.

Кількість добавки визначалася з урахуванням добової потреби в даних продуктах, а також так, щоб органолептичні показники не погіршувались.

Структуризація сервісно-виробничого процесу

Проектування виробничого процесу комплексного закладу починаємо з розроблення виробничо-торгівельної структури рис. 2.2. При цьому слід врахувати потужність проектованого закладу у складі ресторану на 80 місць та більярд-бару на ЗО місць. В зв'язку з цим механічне кулінарне обробляння сировини та доготовка напівфабрикатів, проводитиметься у заготівельному цеху.

Рис. 2.2. Виробничо-торговельна структура проектованого закладу

Як видно з рис. 2.2 в проектованому закладі будуть розміщений заготівельний цех по до готівці та приготуванню напівфабрикатів, гарячий та холодний цехи, причому реалізація продукції відбуватиметься лише з гарячого та холодного цехів через роздаткову.

Перейти на страницу: 2 3 4 5 6 7 

Подібні статті по економіці

Стратегія розвитку України в умовах глобалізації
Сьогодні економічний розвиток жодної країни не можна розглядати поза контекстом процесу глобалізації. Глобалізація впливає на розвиток світових ідеологій, інтенсивну боротьбу за встановлення світового порядку, стрибкоподібне зростання кіль ...

Планування виробничих витрат і собівартості продукції вівса на площі 120 га в умовах ТОВ агрофірма Ольвія
Сільське господарство є однією з основних галузей народного господарства, оскільки виробництво продуктів харчування - перша умова життя безпосередніх виробників. Водночас воно є сировинною базою легкої та харчової промисловості. Попит ...

Якісна економічна теорія на сайті www.uaeconomic.com : © 2020 рік.