Розділи економіки

Визначення концептуальних засад діяльності закладу

Фактори, які здійснюють вплив на цей процес, як показали багаточисельні дослідження, носять ситуаційний характер. Виділяються чотири групи ситуаційних факторів:

· зовнішнє середовище, тобто все те, що оточує організацію;

· технології роботи в закладі;

· стратегічний вибір керівництва закладу по відношенню до цілей;

· поведінка робітників.

Керівники повинні постійно аналізувати поточне і, бажано, майбутнє розташування сил в загальному оточенні і вимоги, котрі пред'являються до розвитку окремих підрозділів закладу.

Згідно з наміченими цілями необхідно встановити етапи розробки і реалізації стратегії. Ми вважаємо, що стратегія підвищення організаційно-технічного рівня повинна складатися з 4 етапів:

. Формування загальної стратегії закладу. На цьому етапі розробляється загальна стратегія розвитку організаційно-технічного рівня, за допомогою якої заклад зможе вийти з кризового стану та досягнути соціального і економічного ефекту.

. Визначення основних задач по кожній з установлених цілей. На даному етапі нами визначені цілі, які мають бути досягнуті в результаті впровадження стратегії підвищення організаційно-технічного рівня. Також визначені задачі, які мають бути вирішені для досягнення поставлених цілей.

3. Розробка системи впровадження стратегії. На даному етапі розробляються заходи, які необхідно здійснити для реалізації поставлених цілей і задач, та здійснюється прогнозування їх результатів.

. Впровадження та оцінка ефективності стратегії. На цьому етапі проводиться здійснення заходів по реалізації стратегії, що були розроблені на попередньому етапі. Разом із цим проводиться аналіз і оперативне планування змін організаційно-технічного рівня.

В проектованому закладі планується щорічно розробляти маркетингові плани діяльності інтернет-кафе та бару.

На ринку ресторанного господарства м. Києва проектований заклад позиціонуватиме себе як кафе середнього рівня для середнього класу.

Концептуальні аспекти плану діяльності закладу ґрунтуватимуться на використанні новітніх технологій у поєднанні з поміркованою ціновою політикою. Так в закладі планується надавати безкоштовний доступ до мережі Internet через безпровідну мережу. Слід зазначити, що аналогічні послуги надаються лише в елітних ресторанах.

Загальну концепцію закладу підкреслюватиме і меню, що складатиметься не з вишуканих кулінарних шедеврів, а з випробуваних часом улюблених страв, і архітектурні особливості закладу. Так з доступних і відносно дешевих матеріалів планується створити будівлю, що нагадуватиме дім майбутнього із скляними фасадами та сонячними батареями.

Обрані ознаки концепції закладу наведені у табл. 1.12.

Таблиця 1.12

Концепція комплексного закладу ресторанного господарства

Ознаки концепції

Характеристика ознак

Вид підприємства

Комплексний студентський заклад ресторанного господарства

Кулінарне спрямування закладу

Українська кухня

Місце знаходження: - фактичне

Окремо побудована споруда за адресою м. Київ вул. Шолом-Алейхема, 5а

Контингент споживачів

Студенти та співробітники КНТЕУ, мешканці району

Формат закладу

Повно сервісний

Формат виробництва

Повний цикл виробництва на сировині і напівфабрикатах, розроблення і впровадження борошняних кондитерських виробів функціонального призначення

Тип структурного підрозділу

Інтернет-кафе та бар

Клас

Перший

Кількість місць

Інтернет-кафе - 80 місць Бар - 30 місць

Режим роботи

Інтернет-кафе - 800-800 Бар-1200-0100

Форма обслуговування

Обслуговування офіціантами

Дизайнерський стиль

Класичний з елементами сучасності

Перейти на страницу: 1 2 3 4 5

Подібні статті по економіці

Національне багатство, прибуток
Виробничі можливості суспільства завжди були обмежені. Зі збільшенням населення виникала необхідність залучення в господарський оборот нових земель, самих різних природних ресурсів. До початку ХХ сторіччя темпи приросту використовуваних ресурсів зали ...

Планування діяльності промислового підприємства
Будь-яке суспільство для забезпечення нормального рівня своєї життєдіяльності здійснює безліч видів конкретної праці. З цією метою люди створюють певні організації, які спільно виконують ту чи ту місію і діють на засаді певних правил і ...

Якісна економічна теорія на сайті www.uaeconomic.com : © 2020 рік.