Вартість матеріалів по кожному елементу суміші розраховується по формулі:
Вм=m*Ц*Ктз (грн) [2.1.1]
де, m - маса матеріалу по кожному компоненту, кг;
Ц - ціна за одну тонну по кожному компоненту, грн;
Ктз- коефіцієнт, що враховує транспортно заготівельні витрати, приймаю за даними базового підприємства.
Формова суміш:
Пісок кварцевий
Кт.з=1,023
Вп.к=75*7208*1,023=553033,8грн
Вартість інших матеріалів розраховую аналогічно.
Відпрацьована суміш
Вв.с=9*134069*1,023=1234373,3 грн
ливарний собівартість заробітний плата
Бентоніто-вугільна суспензія
Вс=305*2883,2*1,023=899601,64 грн
Крохмаліт
Вк=950*721*1,023=700703,85грн
Вразом=553033,8+1234373,3+899601,64+700703,85=3387712,59грн
Стержнева суміш
Пісок кварцевий
Вп.к=75*3598,2*1,023=276072грн
Сполучник КФ-90
Всп.=200*80*1,023=16368 грн
Каталізатор ЛСФ-А
Вкат=390*25,1*1,023=10014,15 грн
Оксид заліза
Вокс=330*25,1*1,023=8473,51грн
Графіт
Вгр=1500*7,2*1,023=11048,4грн
Ввсього=276072+16368+10014,15+8473,51+11048,4=321976,06грн
В ст 1т= 321976,06/3735,6=86,19грн
В форм 1т=3387712,59/144881,2=23,4грн
Дані зведені до таблиці 2.1.1
Таблиця 2.1.1 Розрахунок вартості основних матеріалів на 1т суміші і на річну програму
Найменування |
% |
Маса з урахуванням втрат, т |
Ціна за 1 т, грн |
Вартість матеріалу, грн |
Формовочная смесь | ||||
1Пісок кварцевий |
5 |
7208 |
75 |
553033,8 |
2.Відпрацьована суміш |
93 |
134069 |
9 |
1234373,3 |
3Бентоніто-вугільна суспензія |
2 |
2883,2 |
305 |
899601,64 |
4. Крохмаліт |
0,5 |
721 |
950 |
700703,85 |
Всього |
100,5 |
3387712,59 | ||
Стержнева суміш | ||||
1.Пісок варцевий |
100 |
3598,2 |
75 |
276072 |
2.КФ-90 |
2,2 |
80 |
200 |
16368 |
3.Катализатор ЛСФА |
0,7 |
25,1 |
390 |
10014,15 |
4.Оксид заліза |
0,7 |
25,1 |
330 |
8473,51 |
5.Графіт |
0,2 |
7,2 |
1500 |
11048,4 |
Всього |
103,8 |
321976,06 |
Статистичні ряди розподілу
Статистичні
ряди розподілу є одним з найбільш важливих елементів статистики. Вони є
складовою частиною методу статистичних зведень і угрупувань, але, по суті,
жодне із статистичних досліджень неможливо провести, не представивши спочатк ...
Кредит, його суть, форми і значення в ринковій економіці
Кредит
виник на певному етапі розвитку людського суспільства спочатку як явище
випадкове, зумовлене особливими взаємовідносинами між товаровиробниками: коли
продавцю потрібно було продавати товар, а в покупця не було грошей, щоб його
...