Розділи економіки

Економічне обгрунтування господарських рішень щодо підвищення ефективності діяльності підприємства

Аналіз результатів діяльності підприємства

ТзОВ "Хлібодар" розпочав свою роботу 14 жовтня 2003 року, з метою повного забезпечення х/б виробами мешканцiв м. Рiвне. Він оснащений сучасним обладнанням, що дає можливість максимально зменшити ручну роботу, автоматизувати процеси виробництва. Для випікання хлібобулочних виробів використовуються найсучасніші ротаційні та секційні печі, що забезпечує високу якість продукції. Сьогодні це компактне і, водночас, широкопрофільне підприємство, яке охоплює понад 20% ринку хлібо-булочних виробів регіону. Рік у рік товариство з обмеженою відповідальністю примножує свій фаховий та економічний потенціал. Сучасне технологічне устаткування вітчизняного та імпортного виробництва при застосуванні найкращих традиційних технологій хлібопечення забезпечує виготовлення хліба найвищої якості. Порядність, надійність і професіоналізм - ось наше кредо. Тому не випадково сьогодні для багатьох рівнян слова "якісний хліб" і ТзОВ "Хлібодар" стали синонімами. Колектив ТзОВ "Хлібодар" та його правління вірять у власні сили, збільшують свої можливості і з надією прямують у завтрашній день. Саме це дозволяє підприємству залишатися одним із лідерів на ринку харчової промисловості Рівненської області.

ТзОВ «Хлібодар» має перед собою чітку програму маркенгової діяльності. Перш за все ТзОВ «Хлібодар» дбає про якість свого асортименту продукції. Асортимент продукції ТзОВ “Хлібодар” змінюється та розширюється для того щоб забезпечувати споживачів якісною продукцією. Тому продукція, що з'являтиметься повинна створювати переворот на ринку хлібобулочних виробів. Поява новинок обов'язково викличе інтерес до них споживачів і прагнення спробувати ці вироби, а кожен, хто детальніше ознайомиться з асортиментом підприємства та якістю його продукції, неодмінно обере для себе цікаву пропозицію. Таким чином висока якість змусить споживачів купувати або запропоновані новинки або традиційний хліб, у якості продукції якого вони пересвідчаться. Критерій успішної реалізації оновлення асортименту полягає у зростанні обсягу реалізації, що засвідчить, що продукція, а відповідно і підприємство-виробник отримали визнання споживачів, і що відбулося зростання його конкурентоспроможності.

На сьогоднішній день, продукція ТзОВ «Хлібодар» відома всім жителям міста Рівного і Рівненської області. Ринками збуту підприємства є Рівне та Рівненська область. Але як і у всіх підприємств ТзОВ «Хлібодар» має своїх конкурентів, це перше за все такі як: ВАТ «Полісся Хліб» а також «Рівнехліб». І для того, щоб хліб більше продавався підприємство проводить реклами, також зв’язки з громадськістю і т.д. Рекламу продукцiї проводять працiвники вiддiлу підприємства безпосередньо зустрiчаючись з клiєнтами, та проводять днi дегустації в мiсцях сконцентрованих торгових точок. Також продукція підприємства рекламується в інтернеті, на сайтах ринку хлібобулочних виробів. Вся продукцiя власним автотранспортом розвозиться по торгових точках мiста та районах областi. З метою покращення обслуговування та отримання доступної iнформацiї клiєнтами, по мiсту утворена мережа власних кiоскiв "Рум’янець".

Перейти на страницу: 1 2 3 4 5 6

Подібні статті по економіці

Комерційні банки
Промайнуло чотири роки розбудови самостійної банківської системи. Безумовним досягненням є створення дворівневої банківської системи на чолі з Національним банком України, який дійсно став Центральним банком ...

Планування діяльності промислового підприємства
Будь-яке суспільство для забезпечення нормального рівня своєї життєдіяльності здійснює безліч видів конкретної праці. З цією метою люди створюють певні організації, які спільно виконують ту чи ту місію і діють на засаді певних правил і ...

Якісна економічна теорія на сайті www.uaeconomic.com : © 2021 рік.