Розділи економіки

Розрахунок основних показників технічного обслуговування і ремонту рухомого складу

Висновок за розділом 2:

Таким чином в даному розділі ми обраховували виробничий план і показники з експлуатації, технічного обслуговування та ремонту рухомого складу.

За результатами розрахунків транспортна робота, яку виконає автомобіль КАМАЗ 65115 на першому маршруті становитиме 1980855 ткм, а на другому - 5597640.Результати обрахунків були зведені в таблиці. Зокрема потрібно відмітити, що для виконання договірних зобов’язань загальний пробіг по АТП в цілому для двох марок автомобілів становитиме 1010466 км., кількість ТО-2 - 84 одиниць, кількість ТО-1 - 246 одиниць, кількість ЩО - 3614 одиниць.

Також ми обрахували трудомісткість виконання технічного обслуговування та ремонту рухомого складу. Загалом по АТП трудомісткість ТО-2 - 1836 люд.-год., трудомісткість ТО-1 - 467 люд.-год., трудомісткість ЩО - 1717 люд.-год., загальна трудомісткість ТО і ремонту - 13619 люд.-год.

Визначення потреби в матеріально-технічних ресурсах

Вихідними даними для розрахунку потреб в ресурсах є заплановані дані пробігу і транспортної роботи рухомого складу за марками і діючі норми витрат матеріально-технічних ресурсів.

Перейти на страницу: 1 2 

Подібні статті по економіці

Розміщення продуктивних сил Німеччини
Тема курсової роботи - “Розміщення продуктивних сил Німеччини”. На сьогоднішній час дана тема є більш ніж актуальною для нашої країни, адже Німеччина є найбільшим донором України на двосторонньому рівні. Державні заходи підтримки з бок ...

Техніко-економічні показники формувального відділення ливарного цеху
Литво є одним з найстаріших способів, яким ще в старовині користувалися для виробництва металевих виробів - спочатку з міді і бронзи, потім з чавуну, а пізніше із сталі та інших сплавів. В нашій країні високими темпами ростуть об'єм ...

Якісна економічна теорія на сайті www.uaeconomic.com : © 2023 рік.