Розділи економіки

Переоснащення процесу пакування на підприємстві

. ATLANTA «STRETCH OMEGA» виробництва ATLANTA (Італія) - найшвидший у світі автоматичний палетопакувальник, з кареткою, що обертається разом з кільцем навколо палети з вантажем. Швидкість: 70 обертів на хв. Продуктивність: до 140 палет у годину.

Переваги автоматичного палетопакувальника «OMEGA» [30]:

унікальна продуктивність до 140 палет/год. і швидкість до 70 оборотів/хв. Запатентована зовнішня система попередньої розтяжки плівки без електричних контактів на кільці та інших складних та ненадійних рішень.

Двигун розташований на нерухомій частині машини, що виключає необхідність використання балансового вантажу; до того ж це забезпечую значну швидкість обертання;

Висока надійність і стабільність в роботі;

Можливість використання «дамбо» рулону з плівкою до 40 кг., що дозволяє машині працювати в 3 рази довше без заміни плівки, ніж при використанні стандартної бобіни.

Технічний опис:

Стандартна висота установки полети 500 мм., що є перевагою, адже підняти її на таку висоту не є складним;

Максимальна швидкість обертання кільця: 70 оборотів на хвилину;

Не вимагає присутності оператора;

Спеціальна система відрізання та зварювання плівки;

Загальна встановлена потужність: 8 кВт.;

Захист електричних компонентів і моторів: IP 55;

Робочий тиск: 6 бар.;

Максимальний розмір полети: 1200 мм. на 1200 мм., висота від 500 до 2300 мм. при вазі 1000 кг.

. Палетопакувальник "PAKLET F1" виробництва компанії "Siat-M.J.Maillis Group" (Італія) являють собою напівавтоматичні пакувальні машини для пакування вантажів на палетах у стретч-плівку.

Палетопакувальники "PAKLET F1" управляються оператором, можуть працювати у ручному або автоматичному режимах. Упаковка здійснюється шляхом обертання платформи з встановленою на ній палетою з вантажем та переміщення каретки зі стретч-плівкою вгору-донизу.

Процес пакування в ручному режимі керування палетопакувальниками відбувається наступним чином: попередньо задавши натяг стретч-плівки, оператор встановлює палету з вантажем на обертову платформу, прикріплює стретч-плівку до основи палети та запускає рух обертової платформи, натиснувши на кнопку «старт». З допомогою кнопки керування кареткою зі стретч-плівкою «вгору-донизу» оператор задає рух каретки та пакує палету. Після завершення пакування оператору слід обрізати стретч-плівку та зняти палету з обертової платформи.

Процес пакування в автоматичному режимі керування палетопакувальником відбувається наступним чином: оператор встановлює палету з вантажем на обертову платформу, прикріплює стретч-плівку до основи палети та запускає рух обертової платформи, натиснувши на кнопку «старт». Далі процес пакування відбувається у відповідності із заданими налаштуваннями палетопакувальників (часом додаткового обмотування нижньої та верхньої частин палети, натягом плівки, швидкістю руху обертової платформи та каретки з плівкою). Після завершення пакування оператору слід обрізати стретч-плівку та зняти палету з обертової платформи. Основні властивості [28]:

Робота в ручному режимі;

Робота в автоматичному режимі з вибором однієї з двох програм обмотування: подвійний цикл обмотування (вверх-вниз); однонаправлене обмотування (тільки вверх);

Установка часу додаткової обмотки внизу та вверху палети;

Автоматичне визначення висоти палети з вантажем за допомогою фотодатчика;

М’який запуск та зупинка поворотної платформи на початковому та кінцевому етапах обмотки;

Регулювання швидкості обертання поворотної платформи;

Регулювання швидкості руху каретки;

Зупинка поворотної платформи у фіксованій позиції (позиціонування);

Ланцюговий привід обертання повторної платформи;

Пасовий привід руху каретки з плівкою;

Таблиця 2.9 - ТХ "PAKLET F1"

Максимальна висота палети

2200/2500 мм

Максимальна вага палети

2000 кг

Діаметр поворотної платформи

1.5/1.65/1.8 м

Висота поворотної платформи

75 мм

Напруга живлення

380 В, 50 Гц

Установлена потужність

0.7 кВт

Розміри рулону плівки стретч: - ширина - зовнішній діаметр - внутрішній діаметр

500 мм 250 мм 76 мм

Перейти на страницу: 1 2 3 4 5

Подібні статті по економіці

Розрахунок техніко-економічних показників роботи сумішоприготувального відділення
Ливарне виробництво, одна з галузей промисловості, продукцією якої є відливки, що отримуються в ливарних формах при заповненні їх рідким сплавом. Річний обсяг виробництва відливок в світі перевищує 80 млн. т. Методами литва виготовляєт ...

Комплексний аналіз діяльності вагонного депо
Залізничний транспорт - є складним багатогалузевим господарством з широкою розгалуженою інфраструктурою. В організації та забезпеченні єдиного технологічного процесу залізничних перевезень безпосередньо приймають участь залізниці, дире ...

Якісна економічна теорія на сайті www.uaeconomic.com : © 2024 рік.