Розділи економіки

Загальний аналіз діяльності підприємства

Поступово розігріваючи нижній покривний (що приклеюється) шар наплавлювального рулонного матеріалу з одночасним підігрівом основи (або поверхні раніше наклеєного ізоляційного шару), рулон розгортають і щільно притискають до основи. Слід пам'ятати, що при надмірному нагріванні матеріал можна зіпсувати, тому рекомендується застосовувати насадки для пальника різної потужності, залежно від температури навколишнього середовища й товщини матеріалу. Рулонний матеріал укладається внахлест. При цьому бічні нахльости повинні бути шириною 8 см., торцеві від 10 до 15 см. Для реалізації бічних нахльостів на матеріалі з посипкою передбачена не посипана крайка уздовж усього полотна завширшки 8 см. Для реалізації торцевих нахльостів буде потрібно попередньо вилучити посипку в передбачуванім місці шляхом розігріву даної ділянки пальником. Рекомендується після основного укладання матеріалу зробити повторний прогрів швів, що утворилися, і переконатись в їх герметичності.

Продукція має досить широкий спектр найменувань від 1,5 до 5,0 кг/м2, як підкладочного так матеріалу для верхніх шарів гідроізоляції. Основа склохолст, склотканина, поліестр. Вся продукція виробляється, згідно Технологічних умов та має всю необхідну документацію та сертифікати.

Основними споживачами продукції заводу є:

ТОВ «ВБК Ореол-1»;

ПП «Астро-с»

ПП «Еко-продукт»

ТОВ «Ніка-СС»

ПП «Васильківбуд»

Виробництвом рулонних покрівельних матеріалів на основі бітуму в Україні займаються більше 30 підприємств. Найкрупнішим виробником традиційного руберойду вважається Луцький картонний-руберойдовий комбінат. Потужність підприємства складає 60 млн. кв.м. Також виробництвом руберойду в Україні займаються: Житомирський завод покрівельних і гідроізоляційних матеріалів, ТОВ "Камелот" (Северо-донецк), ВАТ "Комбінат Будіндустрії" (Київ), "Промтех" (Харків), ТОВ "Рубітел" (Одеса), ПП "Рубікон" (Харків) і ін.

На ринку євроруберойду в числі лідерів закріпилися три основні виробники [23]:

корпорація "ТЕХНОНИКОЛЬ" (ТМ "ТЕХНОНИКОЛЬ", завод в Дніпродзержинську, 30-32%);

Славутський руберойдовий завод (ТМ "СПОЛИ",г.Славута Хмельницькою обл., ринкова частка, по різних оцінках, складає 25-31%);

завод покрівельних матеріалів "Акваїзол"(ТМ "Акваїзол", Харківська обл., 14-20%).

Решту частини ринку ділять між собою дрібні і середні підприємства, продукція яких розрахована в основному на регіональні ринки: КП "Аркон" (Запоріжжя), 000 "БЛАСТО" (Кременчук, ТМ "Крембіт"), 000 «Завод органічного синтезу» (Луганська обл., ТМ "Рубіж"), ВАТ " Комбінат Будіндустрії " (Київ), ЗАТ "ОРЕОЛ-1 (Київ, ТМ "Пластобіт", "Бітумакс"), 000 "Промтех" (Харків, ТМ "Промізол"), ЗАТ "Стройінвест" (Харків), ВАТ "Склопластик" (Бердянськ, ТМ "Стеклорубероїд"), "Українська інструментальна компанія" (ТМ "Армоїзол"), СП "Фібребіт" (Київ, ТМ "Фібребіт") та інші.

Виходячи з цього, основними конкурентами є:

ВАТ «Комбінат Будіндустрії»;

ТОВ «Завод органічного синтезу»;

ТОВ «Промтех»;

ЗАТ «Стройінвест»;

Для більш детального аналізу конкурентного середовища слід розглянути ключові фактори конкурентної боротьби (шкала оцінок 1-мінімум, 5-максимум):

Таблиця 2.1 - Ключові фактори конкурентної боротьби

КФУ

Вага

Підприємство

ВАТ «Комбінат Будіндустрії»

ТОВ «Завод органічного синтезу»;

ЗАТ «Стройінвест»

ТОВ «Промтех»

Ціна

0,2

4

0,8

5

1

4

0,8

3

0,6

4

0,8

Технічна оснащеність виробництва

0,3

3

0,9

4

1,2

4

1,2

3

0,9

4

1,2

Якість супутнього сервісу

0,1

4

0,4

4

0,4

4

0,4

3

0,3

5

0,5

Доставка продукції

0,1

5

0,5

5

0,5

3

0,3

4

0,4

2

0,2

Якість продукції

0,3

5

1,5

5

1,5

4

1,2

4

1,2

4

1,2

Сума

1

-

4,1

-

4,6

-

3,9

-

3,4

-

3,9

Перейти на страницу: 1 2 3 4 5 6

Подібні статті по економіці

Національні економічні інтереси та загрози економічній безпеці України
Під фінансовою безпекою слід розуміти такий стан фінансової, грошово-кредитної, валютної, банківської, бюджетної, податкової систем, який характеризується збалансованістю, стійкістю до внутрішніх і зовнішніх негативних впливів, здатністю забезпечити ...

Проблеми та шляхи залучення іноземних інвестицій
Незалежно від рівня економічного розвитку будь-яка держава прагне залучити іноземний капітал, одержуючи прямий і непрямий ефекти від інвестиційних вкладень. Найбільшу роль у залученні інвестицій відіграють макроекономічні фактори, у т. ...

Якісна економічна теорія на сайті www.uaeconomic.com : © 2024 рік.