Розділи економіки

Загальний аналіз діяльності підприємства

Товариство з обмеженою відповідальністю «Завод «Ореол-1» займається виробництвом та реалізацією євроруберойду високої якості. Частина продукції реалізовується компаніям-учасникам промислово-виробничої групи «Ореол-1», до складу якої входять [19]:

ТОВ «Ореол-1» - виробництво мастик;

ТОВ «ВБК Ореол-1» - ремонтно-будівельні роботи;

ТОВ «ТД Ореол-1» - реалізація матеріалів.

Решта продукції реалізовується роздрібним та оптовим клієнтам. Також підприємство користується послугами дилерів, основні з яких знаходяться у містах Івано-Франківську та Артемівську.

З 1990 року й до недавнього часу завод був дочірнім підприємством ЗАТ «Ореол-1», що надавав необхідну сировину для здійснення з послуг по покрівлі та гідроізоляції, що пропонувалися клієнтам. Самостійну діяльність підприємство розпочало з 2008.

Характерними рисами діяльності заводу на сьогодні можна назвати активний розвиток, поступове розширення діяльності, знаходження нових клієнтів, оновлення технічної бази, закріплення позицій на ринку. Постійно вдосконалюється якість продукції, кваліфікація персоналу, ведеться розробка нових найменувань продукції та послуг.

Підприємство є колективною власністю без залучення державного капіталу. Штат складає 43 особи. В своїй діяльності завод орієнтується на споживачів, що відносяться до середніх та малих підприємств, фізичних осіб.

Товариство має лінійно-функціональну структуру (рис. 2.1), з чітким розподілом праці, відділами, що виконують певні види робіт чи відповідають за забезпечення раціонального виконання тих чи інших функцій.

Також доволі чітко можна прослідкувати ієрархію керівного персоналу підприємства. Головний енергетик, механік та інженер слідкують за станом відповідних їм сфер діяльності підприємства та звітують перед заступником директора.

Економічний відділ включає в себе головного бухгалтера, менеджера зі збуту, економіста. Відділ звітує комерційному директору.

Обслуговуючий відділ виконує функції з прибирання виробничих приміщень, охорони території заводу, тощо.

Рисунок 2.1 - Організаційна структура підприємства [20]

Підприємство займається виробництвом євроруберойду наступних торгових марок:

Пластобіт (гідроізоляційний);

Бітумакс (покрівельний);

Евроруберойд - міцний і легкий матеріал який знаходить широке застосування в сучасному будівництві. Цей матеріал використовується для покриття плоских покрівель, гідроізоляції фундаментів, басейнів, підвалів і т.д

Евроруберойд - це полімерно-бітумний покрівельний матеріал з різними видами армування й поверхневою обробкою. Сучасні наплавлювальні рулонні покрівельні матеріали мають технічні параметри, які пред'являються до покрівельних покриттів на світовому ринку, що дозволяє використовувати їх без залучення інших супутніх матеріалів. Використовується в будівництві як звичайних житлових, так і промислових об'єктів, причому Евроруберойд може використовуватися не тільки при будівництві нових будинків, але й при ремонті старих.

Рулонні бітумно-полімерні наплавлювальні матеріали виготовляються шляхом двостороннього нанесення бітумно-полімерного в'язкого матеріалу на негниючу основу: склополотно, склотканина, поліестер. Матеріали для верхнього шару покрівельного килима зверху захищені сланцевою, гранітною або базальтовою посипкою, а знизу поліетиленовою плівкою. На матеріали, які використовуються для нижніх шарів покрівель та гідроізоляції, нанесена поліетиленова плівка з обох сторін [21].

Велика товщина готового матеріалу (3 мм і більше) дозволяє істотно знизити кількість шарів покрівлі в порівнянні з руберойдовою. Приклеюється він за допомогою пропанового (або іншого) пальника шляхом підплавлення нижньої поверхні. І не потрібно ніякого додаткового обладнання для розігріву і подачі гарячих клеючих мастик, як це потрібно при використанні руберойду. Як наслідок, знижується вартість монтажу і підвищується безпека робіт [22].

До переваг евроруберойду слід віднести досить просте укладання й транспортування. Матеріал зберігається в рулонах, легко ріжеться підручними інструментами.

Перед укладанням матеріалу, поверхня покрівлі повинна бути повністю вирівняна й очищена. При наявності старого покрівельного килима його слід вилучити або зробити відбудовний ремонт. Якщо укладання проводиться на бетонну поверхню або стяжку, то перед укладанням покрівельного матеріалу слід обробити бетонну поверхню або стяжку розчином праймера. Тому що даний розчин має малу в'язкість, то він проникає через пори поверхні й зв'язує пил, який звичайно залишається після очищення. Дана підготовка гарантує оптимальне зчеплення (адгезію) матеріалу з основою. Після висихання праймера можна робити роботи з укладання матеріалу, використовуючи газовий або рідкопаливний пальник. Перед початком укладання матеріалу слід зробити його приміряння. При необхідності здійснити припасування, використовуючи покрівельний ніж. Далі слід скрутити матеріал назад у рулон.

Перейти на страницу: 1 2 3 4 5 6

Подібні статті по економіці

Техніко-економічні показники формувального відділення ливарного цеху
Литво є одним з найстаріших способів, яким ще в старовині користувалися для виробництва металевих виробів - спочатку з міді і бронзи, потім з чавуну, а пізніше із сталі та інших сплавів. В нашій країні високими темпами ростуть об'єм ...

Сутність та походження грошей
Гроші пронизують усі сфери соціального життя і є невід’ємною складовою існування сучасної цивілізації. Оцінка усіх сфер не лише економічної діяльності, а й самого буття людини в сучасній цивілізації здійснюється через використання гроше ...

Якісна економічна теорія на сайті www.uaeconomic.com : © 2024 рік.