Розділи економіки

Сучасний стан та перспективи розвитку підприємства

Товариство з Обмеженою відповідальністю Шпалерна фабрика "Вініл" є визнаним лідером ринку не лише в Україні, але і в країнах СНД і Європи. Торік найбільше підприємство по виробництву шпалер відзначило своє 15-річчя. За довгий час роботи фабрика стала провідним виробником оригінальної високоякісної продукції.

Під торговою маркою "Ланіта" підприємство випускає всі наявні у світовій практиці види шпалер європейського класу. Незмінно високу якість продукції торгової марки "Ланіта" забезпечується жорсткими вимогами, що пред'являються до сировини і відповідності стандартам готової продукції. Виробничі потужності підприємства дозволяють випускати до 2 млн. рулонів шпалер на місяць.

Як підприємство-виробник, має практично необмежені можливості для задоволення запитів клієнтів. Фабрика пропонує більше 2000 найменувань шпалер і постійне поповнення асортименту новими колекціями, створеними у власній дизайн студії, доставку продукції покупцям і ін.

Наявні виробничі потужності та технологічна оснащеність дозволяють також випускати ексклюзивні партії по дизайну або малюнкам замовника в найкоротші терміни. Сертифікати якості і гігієнічні висновки України і Росії, активне впровадження загальноєвропейського стандарту ISO 9001, товарний знак "Вища Проба", дипломи міжнародних виставок, високі оцінки європейських експертів, торгові представництва в країнах СНД, обширна клієнтура в Європі та Азії - підтвердження заслуженої за роки роботи репутації провідного українського виробника шпалер і надійного партнера в бізнесі. Європейська культура виробництва і злагоджена робота колективу, люблячих свою справу фахівців - результат прогресивної корпоративної політики.

Автопарк із понад 100 автомобілів VOLVO та MERSEDES, забезпечених сучасними засобами зв'язку, ритмічно забезпечує сировиною фабрику, і доставляє продукцію клієнтам за чітким графіком і на пільгових умовах.

Шпалерна фабрика "Вініл" - сучасне зростаюче і удосконалене підприємство. Фабрика дорожить високим рейтингом на шпалерному ринку торгової марки "Ланіта", заслужено входить до списку провідних українських брендів.

Підприємство розробляє перспективи свого виробничого розвитку виходячи з довгострокових завдань галузі. Фабрика передбачає заходи з розширення виробництва і підвищення його технічного рівня, оновлення і зростання якості продукції, відкриття нових виробничих ліній.

У сучасних умовах зростання продуктивності праці повинен бути забезпечений за рахунок прискорення науково-технічного прогресу, поглиблення спеціалізації виробництва, активне використання економічних важелів, різкого скорочення ручної і малокваліфікованої праці.

Особливого значення набуває на нинішньому етапі поліпшення організації праці та виробництва, ліквідація втрат робочого часу. За рахунок цього, не привертаючи додаткової робочої сили, можна істотно підвищити обсяг випуску продукції і продуктивність праці.

Отже, можна сказати, що за роки наполегливої роботи шпалерна фабрика "Вініл" заслужила довіру споживачів і пошану з боку партнерів і конкурентів. Такий успіх став можливий завдяки постійному вдосконаленню технологій виробництва, доскональному знанню потреб ринку, і незмінно високій якості виробленої продукції, "Вініл" має на майбутнє великі плани, можна тільки сподіватися, що здійсняться вони найближчим часом.

Подібні статті по економіці

Теорія граничної корисності
Найбільш вагомий внесок у розвиток теорії граничної корисності зробила австрійська школа політекономії, яка сформувалась у 70-ті роки XIX століття. Австрійська школа - це суб'єктивно-психологічний напрямок в політекономії, що розроб ...

Нові макроекономічні показники рівень економічної свободи, рівень глобалізації та інші
В даному рефераті розглядається така тема, як нові макроекономічні показники Загалом було обрано 9 різних індексів, усі з яких базуються на новітніх даних (не більш ніж як 3-річної давності). Завданням було проаналізувати існуючі мак ...

Якісна економічна теорія на сайті www.uaeconomic.com : © 2021 рік.