Розділи економіки

Природно-економічна характеристика підприємства

Усі підприємства розрізняються по безлічі показників, тому при вивченні якої-небудь проблеми в окремому господарстві необхідно освітити його з економічної точки зору, щоб показати до якого типу воно відноситься, у якому напрямку спеціалізується і які його особливості.

Досліджуване підприємство ТОВ «Сухоліське» знаходиться в с. Сухоліси Білоцерківського району, Київської області. Село Сухоліси засноване в 1240 році, проживає в цьому селі близько 1150жителів. ТОВ «Сухоліське» розташоване на півдні області, в зоні Лісостепу. Клімат помірно-континентальний, теплий, з достатнім зволоженням. Зима м'яка; середня температура січня -6 ° C.

Літо тепле; середня температура липня від 18 до 20 ° C. Опадів ок. 600 мм в рік. Середньорічна кількість опадів - 500-600 мм, коефіцієнт зволоження 1,3. Середньорічна температура +6,9 °C. Середня тривалість безморозного (вегетаційного) періоду 160-170 днів. Переважають вітри західних і південно-західних напрямків.

У ґрунтовому покриві району переважають чорноземи, лугово-чорноземні на піднесених місцях - сірі лісові ґрунти. Також зустрічаються дерново-опідзолисті, могутні дернові ґрунти. Найбільшу площу займають чорноземи.

Подібні статті по економіці

Процес формування, побудови та створення підприємства
В сучасному світі стрімкого розвитку ринкових відносин слово "підприємство" давно здобуло звичного змісту. Кожен охочий може стати підприємцем здійснивши декілька операцій на ринку, що принесли певний прибуток. Не важко просто володіти стат ...

Податок на прибуток
Державний податковий контроль є суттєвим елементом державного регулювання економіки й обов’язковою умовою ефективного функціонування фінансової системи та економіки країни в цілому. Тому дотримання платниками податків податкової дисципліни потр ...

Якісна економічна теорія на сайті www.uaeconomic.com : © 2019 рік.