Розділи економіки

Засоби просування продукції та стимулювання збуту

На підприємстві ПАТ «Дніпровський Меткомбінат» використовуються наступні засоби стимулювання збуту:

прямі відправлення;

торгові виставки і демонстрації;

професійні, ділові зустрічі, наради;

роздача безкоштовних зразків металопродукції;

премії;

експозиції і демонстрація металопрокату в місцях продажу.

У завдання просування продукції входять також формування стійкого попиту, спонукання до наступних покупок даного товару. Заходи щодо просуванню особливо важливі, коли на ринку мається багато конкуруючих між собою товарів; мало відрізняються по своїх споживчих властивостях. При цьому заходи, спрямовані на покупців і на продавців (посередників) повинні різнитися.

Заходи, що проводяться підприємством по відношенню до покупців, складаються в наданні комерційних знижок тим, хто покупає металопродукцію на встановлених умовах:

знижки за обсяг партії товару, що покупається, регулярність придбання металопродукції; надання товарного кредиту покупцям продукції;

безкоштовне поширення зразків продукції.

Збут даної продукції вимагає тісного контакту зі споживачем, а також активних технічних консультацій. Тому продажем металопродукції ПАТ «Дніпровський Меткомбінат» займається власна збутова організація.

Заходи стимулювання збуту по відношенню до продавців включають різні види заохочення продавців; грошові винагороди, додаткові дні відпустки, вручення цінних подарунків.

Також дане підприємство має декілька постійних посередників. Заходи, по відношенню до посередників, спрямовані на спонукання продавати товар з максимальною енергією. ПАТ «Дніпровський Меткомбінат» надає їм право знижок з продажної ціни; передача на пільгових умовах у користування спеціального обладнання.

Дане підприємство часто бере участь у виставках металу. Виставка «Метал-Експо» була найбільшою тематичною виставкою в Росії, де одночасно можуть зустрітися і поспілкуватися один з одним представники заводів-виробників, торгівельних організацій, споживачів. Тут можна за один день отримати інформацію про десятки підприємств, обговорити загальні проблеми і досягнення. В процесі обговорення виробляються нові схеми роботи, вигідні як продавцеві, так і покупцеві.

Подібні статті по економіці

Роль держави у забезпеченні зайнятості та регулювання відтворення робочої сили
Сьогодні питання ринку праці є однією з найактуальніших тем для дослідження. Це зумовлено тим, що в сучасних умовах розвитку економіки особливої актуальності набувають проблеми ефективної зайнятості населення, створення ринку робочої ...

Становлення економічної думки
Життя людей надзвичайно різноманітна, складна і суперечлива. Вона охоплює економіку, політику, культуру і т.д. Різні сторони суспільного життя вивчаються різними науками. Однією з таких наук є економічна наука. Економічна наука має тр ...

Якісна економічна теорія на сайті www.uaeconomic.com : © 2019 рік.