Розділи економіки

Зовнішньоекономічний контракт

КОНТРАКТ №

м. Київ, 2012 р.

. ПРЕАМБУЛА, Нідерланди, що надалі згадуватиметься як Продавець, з однієї сторони, в особі комерційного директора, та Біомедика-Сервіс, Київ, Україна, що надалі згадуватиметься як Покупець, в особі директора з іншої сторони, на підставі своїх статутів уклали нижченаведений Контракт.

. ПРЕДМЕТ КОНТРАКТУ

Відповідно до даного контракту Продавець зобов’язується поставити і передати у власність Покупця, а Покупець прийняти та сплатити за діагностичне медичне обладнання 2012 року, в подальшому - «Товар», угорського походження, за ціною, якістю, кількістю та на умовах, узгоджених з Покупцем, зазначених у даній Угоді.

Найменування товару: Апарат ультразвуковий діагностичний Acuson Antares Premium.

. КІЛЬКІСТЬ

Кількість товару, що поставляється Продавцем, складає: Acuson Antares Premium - 4шт за контрактною ціною.

Вага Товару визначається у відповідності з вагою, що вказана у накладних, у час та на місці завантаження, що виписана офіційним представником митниці.

. ЯКІСТЬ

Якість Товару має відповідати якості аналогічного товару, дозволеного до продажу.

Якість має також бути підтверджена сертифікатом якості, що видається виробником. Термін придатності Товару має бути не менше 10 років.

5. ЦІНА

Валюта ціни і платежу - американський долар.

Ціна на умовах CIP у перехідному пункті Київ встановлюється у розмірі: за одиницю Товару. Ціна включає у себе витрати по митному оформленню Товару у країні Продавця .

Загальна вартість контракту складає 180000$ (сто вісімдесят тисяч доларів).

6. УПАКОВКА, МАРКУВАННЯ ТА ТРАНСПОРТУВАННЯ

Продавець буде відвантажувати товар в упаковці, що є звичайною для даного товару і яка забезпечує цілісність товару під час транспортування.

Товаросупровідна документація буде відправлена разом із товаром і спакована в перше вантажне місце партії, що відвантажується, пакувальний лист міститиметься всередині кожного вантажного місця. Документація буде складена англійською мовою. На кожне вантажне місце буде нанесене наступне маркування: назва, пункт призначення, номер контракту, найменування вантажоотримувача (Покупець), найменування Продавця, номер місця, вага.

. УМОВИ ЗДАЧІ-ПРИЙМАННЯ ТОВАРУ

Товар, що поставляється відповідно до даного контракту, вважається зданим Продавцем і прийнятий Покупцем:

- за кількістю на станції призначення товару - у відповідності з вагою, зазначеною у накладній на станції відправлення;

- за якістю на станції призначення - здійснюється відповідно сертифікату якості, виданому при відвантаженні Товару.

. ПЛАТЕЖІ

Покупець виставляє безвідкличний, покритий, документарний акредитив, що виконується в банку Продавця у розмірі 100 % від вартості даного Контракту, протягом п’яти банківських днів від дати підписання Контракту сторонами.

Виконавчий банк здійснює виконання акредитиву проти представлених банку Продавцем таких документів:

- рахунок-фактура Продавця;

- дублікат накладної;

сертифікат відповідності (якості);

митна декларація з відміткою «Випуск дозволено» (копія).

Всі банківські збори та комісії у банку Продавця за рахунок Продавця.

Подовження терміну дії акредитива припускається в межах семи днів, якщо його необхідність викликана зміною умов поставки та/або відвантаження Товару.

В усіх інших питаннях, що не передбачені даним Контрактом у частині виконання акредитива, сторони керуються міжнародними правилами UCP№500 у редакції 1993 року.

9. ФОРС-МАЖОР

У разі виникнення обставин, коли повне чи часткове виконання будь-якою із сторін зобов’язань за цим Контрактом, а саме: пожежі, стихійного лиха, війни, воєнних операцій будь-якого характеру, блокади, заборони експорту чи імпорту, або інших обставин, що не залежать від сторін, строк виконання зобов’язань за цим Контрактом переноситься на строк, що дорівнює часу, доки діятимуть такі обставини.

Перейти на страницу: 1 2 3

Подібні статті по економіці

Проект покращення роботи підприємства
У проектному аналізі під проектом розуміється одноразовий комплекс взаємопов'язаних заходів, спрямований на досягнення чітко визначеної мети при встановленому матеріальному (ресурсному) забезпеченні протягом заданого періоду часу. ...

Статистичні таблиці в аналізі сільськогосподарського виробництва
Вибраною темою для написання цієї роботи є „Використання статистичних таблиць в аналізі сільськогосподарського виробництва”, це зумовлено великим значенням цього статистичного елементу в системі зведення і групування матеріалів статист ...

Якісна економічна теорія на сайті www.uaeconomic.com : © 2019 рік.