Розділи економіки

Аналіз виробничо-збутової діяльності підприємства

Ключовим принципом побудови системи менеджменту якості відповідно до вимог ISO 9001 на підприємстві є процесний підхід: діяльність організації складається з ряду взаємозалежних процесів, при яких вихідні дані одного процесу є вхідними для наступного.

Таким чином, за допомогою міжнародного стандарту ISO 9001:2008 підприємство намагається оптимізувати внутрішні бізнес-процеси і управління ними для того, щоб швидко і адекватно реагувати на нестандартні зміни на ринку.

На сьогоднішній день 50 % споживачів підприємства - це крупні торгівельно-оптові бази та торгівельні дома, харчові комбінати (табл. 2.15).

Це підприємства, на які поставляється частина виробленої продукції підприємства для подальшої переробки та фасування. Вагова продукція компанії є сировиною для цих підприємств, які випускають свою продукцію (супи швидкого приготування, мюслі, кранчі) під власними торгівельними марками, серед яких є "Олімп", "Маріванна", "Фрукталія", "Золоте Зерно", "Ласунька", "Bircher Benner", "Хуторок" та інші. Тобто в цьому випадку підприємство є проміжною логістичною ланкою в виробничій діяльності цих підприємств.

Таблиця 2.15 Основні споживачі підприємства в межах України

Місто

Назва компанії

Дніпропетровськ

ЗАТ "Дніпропетровський комбінат харчових концентратів"

Донецьк

ТОВ "Сучасні технології"

ПП "Мега"

ПП "Каскад-5"

Житомир

ТОВ "Авгур"

Івано-Франківськ

ПП "ДНК"

Луганськ

ПП "Лева"

ТОВ "Схід-сервіс"

ПП "Нова бакалія"

Луцьк

АОЗТ "Волиньпак"

Мукачеве

"Закарпатська продовольча група"

Миколаїв

ТОВ "Бакт"

ТОВ "Гравіт"

Одеса

ТОВ "Укрпродукт"

Сімферополь

ТОВ "Оливин"

ТОВ "Торгсервіс"

ТОВ "Кастор"

Слов’янськ

ТОВ "Славпласт"

Херсон

ПП Паришева

МПП "Ритм"

ТОВ "Захід"

ТОВ "Гилея-Інвест"

ТОВ "Камелот-сервіс"

Харків

ТД "Арго-Трейд"

ТД "Бриг"

ТОВ "Олімп"

Олексіївський комбінат продтоварів

Перейти на страницу: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Подібні статті по економіці

Прибуток підприємства. Суть, форми, та шляхи збільшення
Поняття прибутку в економічній системі існує у зв'язку з наявністю то­варно-грошових відносин, появою і розвитком інституту власності, особливо приватної. Перші визначення прибутку збігалися зі значенням валового дохо­ду, який за індивідуаліс ...

Просторовий розвиток Одеської області
Метою виконання цієї роботи був аналіз просторового розвитку Одеської області. В ході дослідження Одеської області, я зробив аналіз загальних суспільно-економічних тенденцій за останні роки, дослідив перспективи розвитку пріоритетних г ...

Якісна економічна теорія на сайті www.uaeconomic.com : © 2021 рік.