Розділи економіки

Аналіз виробничо-збутової діяльності підприємства

2. ІІ (фасувальне) виробництво, яке налічує три фасувальні лінії, потужністю по 1 тонні за зміну кожна. Дрібне фасування - встановлено автоматичне фасувально-пакувальне обладнання. На фасуванні працюють жінки та вантажник-чоловік. Проводиться фасування в упаковки (коробки та пакети) по 400, 800, 1000 г.

3. ІІІ виробництво - окрема лінія з виробництва пластівців "Старт".

Продуктивність ІІІ виробництва представлена у табл. 2.14.

4. ІV виробництво - виробництво різноманітних сумішей з пластівців. Всі стадії виробничого процесу механізовано за виключенням вантажно-розвантажувальних робіт по переміщенню готового продукту (переміщення здійснюється робочими на відстань 2 - 3 м., для транспортування продукції з цеху на склад та зі складу на автотранспорт використовується авто навантажувач). Обладнання підприємства забезпечує безперебійну та безаварійну роботу всіх комплексів підприємства.

Таблиця 2.14 Продуктивність ІІІ виробництва

Найменування продукції

Вихід готової продукції після переробки сировини, %

Продуктивність лінії за одну зміну, т/зміна

Лінія "Старт"

1

Пластівці горохові

93-97

5,00

2

Пластівці гречані

77-80

2,00

3

Пластівці кукурудзяні

78-82

3,00

4

Пластівці пшеничні

85-92

6,00

5

Пластівці житні

85-92

5,00

6

Пластівці рисові

76-80

4,00

7

Пластівці ячмінні

85-92

6,00

В цеху з виробництва круп та пластівців швидкого приготування встановлене наступне технологічне устаткування, а саме:

1. лінія для виробництва круп та пластівців швидкого приготування тип ЛПК-2 - лінія для виробництва 5 сортів круп та 9 видів пластівців, яка забезпечує подрібнення, змішування та видачу готової продукції. Вона складається з дробарки молоткової, змісителя, ваг, дозатору, шнека розвантажувального. Потужність цієї лінії - 1,8 - 2 тонн за годину, кількість обслуговуючого персоналу - 1 особа.

2. фасувально-пакувальний комплекс тип АРМ-2 з мультіголовочним дозатором тип ДВМ-8, який призначений для точного і швидкого дозування та пакування дрібноштучних, сипких і гранульованих продуктів.

. комплекс фасувально-пакувальний тип "Гамма", який призначений для фасування і упаковки в трьохшовні пакети у формі трубочки "stick" різних продуктів малими дозами від 1г. - 70 г. в залежності від насипної щільності продукту. Автомати працюють з різними типами плівок: поліпропілен, ламінати, фільтр-папір і інші багатошарові плівки.

Комплекс з прийому, очищенню, проміжному зберіганню сировини використовується одночасно для 10 видів зернобобових культур загальною вагою 350 000 кг (350 т.) та автоматичної подачі зерна на виробництво.

Перейти на страницу: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Подібні статті по економіці

Роль зайнятості у забезпеченні економічного зростання
Забезпечення життєдіяльності суспільства і розвитку особистості як функції зайнятості здійснюється на ринку праці через фази відтворення трудових ресурсів: формування, розподіл, перерозподіл та використання. У свою чергу, тільки через ...

Затрати виробництва, ціна і прибуток
Будь яке підприємство або фірма намагається отримати якомога більший дохід від своєї діяльності, а отже прагне не тільки продати свій товар за максимально високою ціною, а скоротити свої витрати на виробництво й реалізацію продукції. Тому однією з ва ...

Якісна економічна теорія на сайті www.uaeconomic.com : © 2021 рік.