Розділи економіки

Технічний аналіз

Технічний аналіз покликаний показати техніко-технологічну обґрунтованість проектних рішень. Він дозволяє визначити величину інвестиційних витрат за проектом та поточні витрати на випуск продукції. Це надає змогу при співставленні з прогнозним обсягом продажів зробити висновки щодо можливості реалізації проекту у даних умовах.

Технічний аналіз стосується таких питань щодо даного проекту:

1. Місце розташування (місце реалізації проекту) - м. Житомир, пл Привокзальна, 4, що знаходиться навпроти Житомирського залізничного вокзалу, та недалеко від Центрального автовокзалу, що знаходиться в центі міста і де є велике скупчення людей, що позитивно вплине на прибутковість Центру.

2. Масштаб проекту - реконструкція існуючого переговорного пункту, а також купівля приміщення для розширення у Центр обслуговування споживачів та його реконструкція, закупівля нового обладнання для роботи Центру.

3. Обладнання, організація його експлуатації та ремонту. В даному проекті можна зазначити обладнання, яке буде придбано і змонтоване для отримання доходів та роботи Центру. До такого обладнання можна віднести:

· Комп’ютери - 25 шт.

· Кондиціонери - 3 шт.

· Принтер-сканер-копіювальний пристрій - 1 шт.

· Принтер - 3 шт.

· Факс - 1 шт.

· Телефони-автомати - 5 шт.

· Телефони - 5 шт.

1. Організація підготовки і здійснення проекту: підготовчим етапом реалізації проекту є підготовка проектної документації, вибір підрядників (включаючи проведення тендера серед підрядників), вибір обладнання, його постачальників, організація закупівлі та перевірки обладнання, нагляд за будівництвом, монтаж обладнання.

Спочатку робиться акт технічного обстеження конструкцій приміщення, який підлягає реконструкції. На основі завдання на проектування розробляється проектна документація. Проектна документація буде розроблятися колективним підприємством "Житомирпроект". Дана документація повинна пройти комплексну експертизу. У відповідності до Закону України "Про закупівлю товарів та послуг за державні кошти" проводиться тендер на визначення підрядника на виконання будівельно-монтажних робіт. Заключається договір з підрядною організацією, після чого виконуються будівельні роботи згідно проектно-кошторисної документації. Об’єкт вводиться в експлуатацію по акту Комісії введення в експлуатацію. Після проведення капітального ремонту здійснюється монтаж обладнання, необхідне для роботи Центру.

Розрахунок витрат на виконання проекту. Розрахуємо суму капітальних витрат, які потрібно понести для реалізації проекту (табл. 2.4)

Таблиця 2.4 Капітальні витрати

Витрати

Сума , тис. грн

Придбання квартири площею 46 м2

350,00

Будівельно-монтажні роботи

300,00

Вартість устаткування

10,00

Проектні та вишукувальні роботи

15,00

Кошти на введення в експлуатацію

10,20

Придбання і встановлення сигналізації

8,45

Придбання меблів

23,00

Придбання обладнання для роботи( комп’ютери, кондиціонери та ін.)

100,50

Разом

817,15

Перейти на страницу: 1 2

Подібні статті по економіці

Інтегральна ефективність діяльності підприємства
Суспільство ніколи не було байдужим до витрат на досягнення того або іншого успіху. В основі прогреса лежить підвищення ефективності виробництва. Тут розуміється економічна і соціальна результативність господарської діяльності. При зн ...

Підвищення використання виробничих та трудових ресурсів підприємства
Перехід до ринкової економіки потребує від підприємства підвищення ефективності виробництва, конкурентоздатності продукції і послуг на основі впровадження досягнень науково-технічного прогресу, ефективних форм господарювання і управлін ...

Якісна економічна теорія на сайті www.uaeconomic.com : © 2024 рік.