Розділи економіки

Портфельний аналіз у системі прийняття рішень про перспективи збільшення підприємницького потенціалу

портфельний аналіз виробничий потенціал

Ефективне управління діяльністю підприємства значною мірою визначається рівнем розвитку проведення портфельного аналізу у системі прийняття рішень про перспективи збільшення підприємницького потенціалу.

Починаючи з 1990 року, в Україні почався складний і багатоплановий процес щодо здійснення підприємствами самостійної господарської діяльності, базою якої є забезпечення підприємства потенціалои для безперебійної та ефективної діяльності.

Разом з здобуттям незалежності країною перед підприємством постала делема про створення ефективного підприємницького потенціалу, а неяк раніше здійснювати свою діяльність на основі держаного забезпечення підприємства і встановлення норм та заказів виробництва продукції.

Вирішення такого завдання полягає в тому, що потрібно переглядати політику підприємства щодо можливостей визначати, формувати, і максимально забезпечувати потреби споживачів у товарах та послугах в процесі взаємодії з оточуючим середовищем, за рахунок раціонального використання підприємницького потенціалу.

У зв’язку з цим сьогодні потребує уваги така тема як портфельний аналіз у системі прийняття рішень про перспективи збільшення підприємницького потенціалу. Відповідно актуальність даної теми заключається в тому, що підприємство потребує розвитку своїх потенційних можливостей. Тобто таких можливостей як потенціал трудових, матеріальни, фінансових, не матеріальних і природніх ресурсів, які забезпечують підприємству високий прибуток і забезпечують соціальний попит споживачів.

Основним завданням даної роботи є розгляд таких положень як: загальна характеристика портфельного аналізу; методика здійснення портфельного аналізу; портфельний аналіз потенціалу підприємтсва.

Метою даної роботи є виясненя таких актуальних питань як: сутність портфельного аналізу; етапи портфельного аналізу; значення портфельного аналізу для потенціалу підприємства; матриці які використовуються для здійсненя портфельного аналізу.

Вроботі потрібно розглянути зміст і завдання аналізу потенціалау підприємства. А саме на основі аналізу стану портфелю продукції підприємства; оцінки привабливості підприємства в галузі. Вказати основні альтернативні матриці та їх порядок проведення аналізу підприємницького потенціалу.

З’ясування ролі портфельного аналізу потребує визначенню щодо використання підприємницького потенціалу, управління ним і збільшення потенційних можливостей щодо його використання. Також важливим є розроблення заходів управління та вибір стратегії та політики використання потенціалу підприємства.

    Подібні статті по економіці

    Стратегічний аналіз підприємства на прикладі ДП Донецька залізниця ВСП Локомотивне депо ст. Красноармійськ
    Функціонуючи в ринковій економіці як суб'єкт економічної діяльності, кожне підприємство має забезпечувати такий стан своїх фінансових ресурсів, за яким воно стабільно б зберігало здатність безперебійно виконувати свої фінансові зобов'я ...

    Підготовка зовнішньоторговельної угоди з імпорту медичного обладнання
    Не дивно, що ринок медпослуг у світі разом із супутніми ринками медобладнання та фармпрепаратів є одним з наймісткіших, адже турбота про життя і здоров'я є базовими для будь-якої країни. Від здоров'я населення країни залежить якість р ...

    Якісна економічна теорія на сайті www.uaeconomic.com : © 2023 рік.