Організація праці - це спосіб поєднання безпосередніх виробників із засобами виробництва з метою створення сприятливих умов для одержання високих кінцевих соціально-економічних результатів. Організація праці є об’єктивною необхідністю і невід’ємною складовою трудової діяльності людини. Вона має сприяти вдосконаленню всіх процесів праці, виробничих структур для досягнення найвищої ефективності суспільного виробництва.
Необхідність в аналізі господарської діяльності зумовлена практичними потребами людей у кваліфікованому і ефективному управлінні розвитком суб’єктів господарювання. Будь-яке управління починається з оцінки стану і динаміки розвитку того чи іншого процесу. На підставі такого аналізу можна обґрунтувати, а від так і прийняти певне управлінське рішення.
Метою даного аналізу є вивчення результатів діяльності ТОВ «Олімп», зокрема його трудового колективу, визначення впливу факторів на показники його роботи для виявлення в подальшому недоліків і резервів, а також розробка заходів, спрямованих на відновлення і збільшення обсягів виробництва і реалізації, підвищення ефективності його діяльності.
Завдання роботи: проаналізувати стан підприємства, його місцезнаходження, забезпеченість підприємства ресурсами та ефективність їх використання, спрогнозувати розвиток подій, явищ і вибрати найкращий варіант стосовно подальшої його діяльності. При цьому ми будемо спиратись на попередні роки діяльності і аналізувати зміни. Для ефективного виконання роботи використаємо літературні джерела, які присвячені питанням вивчення ефективності виробництва продукції рослинництва та рентабельності сільського господарства в цілому.
Оновлення техніко-технологічної бази виробництва
Потенційні
можливості розвитку та ефективності виробництва визначаються насамперед
науково-технічним прогресом, його темпами і соціально-економічними
результатами. Що цілеспрямованіше та ефективніше використовуються новітні
досягнення ...
Промисловість, рівень розвитку в Україні
Промисловість
- найважливіша структурна ланка господарського комплексу України. На неї
припадає 1/3 основних фондів, понад 35% населення, зайнятого в народному
господарстві.
Досить
багато науковців та економістів досліджують сучасн ...